Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Trofeje a poháry >

Zlatý dukát k narození dítěte 2014 proof

Zlatý dukát k narození dítěte 2014 proof

Cena:

7 250 Kč

Koupit za 7 250 Kč
Dostupnost:
7. 2. 2018

Popis produktu Zlatý dukát k narození dítěte 2014 proof: Završením série medailí k významným životním událostem je zlatý dukátek k narození dítěte. Česká mincovna tak navazuje na historickou tradici Svatováclavských dukátů, které v minulosti dávali prarodiče a kmotři dětem po narození do kolébky. I v chudých rodinách dostávalo miminko do kolébky zlaťák, aby v životě netrpělo nouzí. Miminko, které dostane dukát jako dar, dostává do života talisman, aby jeho kroky vždy vedla šťastná hvězda. Hlavním motivem averzní strany je spící miminko a hvězdy. Po obvodu je motiv doplněn opisem „Dukát k narození dítěte 2014“. Na reverzní straně dukátku je znázorněn historický kočárek, předmět, který rané dětství tradičně provází, doplněn dekorem se srdíčky po obvodu. Náklad není limitován. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Zlatý dukát k narození dítěte 2014 proof - popis

nahoru

Završením série medailí k významným životním událostem je zlatý dukátek k narození dítěte. Česká mincovna tak navazuje na historickou tradici Svatováclavských dukátů, které v minulosti dávali prarodiče a kmotři dětem po narození do kolébky. I v chudých rodinách dostávalo miminko do kolébky zlaťák, aby v životě netrpělo nouzí. Miminko, které dostane dukát jako dar, dostává do života talisman, aby jeho kroky vždy vedla šťastná hvězda. Hlavním motivem averzní strany je spící miminko a hvězdy. Po obvodu je motiv doplněn opisem „Dukát k narození dítěte 2014“. Na reverzní straně dukátku je znázorněn historický kočárek, předmět, který rané dětství tradičně provází, doplněn dekorem se srdíčky po obvodu. Náklad není limitován.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Zlatý dukát k narození dítěte 2014 proof užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Drony nebo Masérské potřeby, Rybářské potřeby, Galanterie.

Nejlevnější Zlatý dukát k narození dítěte 2014 proof akční ceny - Levné Zlatý dukát k narození dítěte 2014 proof

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Zlatý dukát k narození dítěte 2014 proof stojí 7 250 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Zlatý dukát k narození dítěte 2014 proof najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Trofeje a poháry.

Zlatý dukát k narození dítěte 2014 proof najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;